МЕДИЦИНСКИЙ ЦЕНТР 'CENTER HEALTH'

МЕДИЦИНСКИЙ ЦЕНТР
"CENTER HEALTH"

записаться на прием

м. Харків, метро Академіка Павлова,

вул. Василя Стуса, 1а

Emergency

ЛОР

ЛОР

Захворювання органів вухо-горло-носа (лор) - у списку небезпечних хвороб. Лор-органи розташовуються в безпосередній близькості від головного мозку, що при ускладненнях захворювання, пов'язаного з одним із цих органів, може мати непоправні наслідки для здоров'я загалом.

 

Профілактичні огляди, які раніше проводилися в обов'язковому порядку і сьогодні важливі. Один із кабінетів лікарів, які необхідно відвідувати регулярно – це кабінет лікаря – отоларинголога (ЛОР). 

Коли варто звернутися до лікаря-оториноларинголога?

Біль в горлі

Ускладнене, болісне ковтання

Виділення з носа

Ускладнене носове дихання

Сверблячка в носі, чхання

Зниження нюху

Біль у вусі, відчуття стороннього тіла

Зниження слуху

Відчуття закладеності вуха

Виділення відокремлюваного з вуха

Новоутворення ЛОР-органів

Шум у вухах

Осиплість (охриплість) голосу

Порушення ковтання

 

Багато симптомів захворювань ЛОР-органів можуть супроводжуватися головним болем, підвищенням температури тіла та запаленням лімфатичних вузлів. Дуже важливо своєчасно записатися до лікаря ЛОР для того, щоб максимально швидко та ефективно впоратися із захворюванням. Крім того, багато захворювань ЛОР-органів, які лікувалися не належним чином, можуть набувати хронічної форми (хронічний риніт, тонзиліт, тощо). У такому випадку весь організм піддається інтоксикації від постійного вогнища запалення, людина більше схильна до впливу респіраторних інфекцій. Захворювання ЛОР-органів часто дають ускладнення.

 

Прийом отоларинголога (ЛОРа)

На первинній консультації лікар уважно вислухає скарги пацієнта, проведе сбір анамнезу, зробить огляд та проведе консультацію, для встановлення точного діагнозу лікар може призначити додаткові дослідження, такі як:  

Рентгенологічна діагностика (наприклад, рентгенографія або комп'ютерна томографія придаткових пазух)

Лабораторна діагностика.