МЕДИЦИНСКИЙ ЦЕНТР 'CENTER HEALTH'

МЕДИЦИНСКИЙ ЦЕНТР
"CENTER HEALTH"

записаться на прием

м. Харків, метро Академіка Павлова,

вул. Василя Стуса, 1а

Emergency

ОРТОПЕДИЧНІ УСТІЛКИ

ОРТОПЕДИЧНІ УСТІЛКИ

Ступня людини – багатокомпонентна конструкція, яка витримує величезні навантаження, які на неї припадають із хвилини, коли людина в дитячому віці встає на ніжки. Поки зі стопою все гаразд – функціонування її складових здається закономірним і природним. Але, як тільки людина зустрічається з проблемами і звичайне пересування стає важким - шукає лікування. Полегшити рух допоможуть індивідуальні ортопедичні устілки.

 

Деформація стоп або плоскостопість з'являються через неправильно обране взуття, травми, зайву вагу, фізичну перевтому. М'язи та зв'язковий апарат стають слабкими. Навантаження, які повинні переносити ступні, розподіляються на коліна та хребет, які не розраховані на додаткову роботу, тому людині пересуватися все складніше, зусиль потрібно все більше, під кінець дня ноги починають пекти та боліти. Зрозуміло, що така ситуація потребує адекватного вирішення.

 

Інноваційна методика виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок заснована на термообробки заготівлі плоских устілок, що містять термопластичний матеріал, який під впливом температури стає пластичним і формується безпосередньо по стопі пацієнта.

 

Технологія термомоделювання передбачає виготовлення комфортної та зручної устілки з урахуванням індивідуальних особливостей будови стопи.

 

Індивідуальні ортопедичні устілки використовуються, як лікувальні та профілактичні засоби при порушенні функцій стопи внаслідок патологічних станів. Устілки забезпечують нормалізацію  ресорної, опорної та балансувальної функцій стопи за рахунок рівномірного розподілу статичних та динамічних навантажень на стопу та утримання стопи у фізіологічному положенні.

Показання до застосування ортопедичних устілок:

  • Устілки при плоскостопості
  • Устілки ортопедичні при п'ятковій шпорі, плантарному фасціїті
  • Кісточки на ногах (вальгусна деформація 1-го пальця стопи)
  • Артроз, остеоартроз суглобів
  • Устілки при захворюваннях хребта (остеохондроз, сколіоз та ін.)
  • Варикоз
  • Ревматоїдний артрит

Ортопедичні устілки, також, компенсують різницю у довжині ніг

Устілки при вагітності. (Ортопедичні устілки дозволяють скоригувати правильне розподілення навантаження на ноги вагітних.)

Та ортопедичні устілки для дітей