МЕДИЦИНСКИЙ ЦЕНТР 'CENTER HEALTH'

МЕДИЦИНСКИЙ ЦЕНТР
"CENTER HEALTH"

записаться на прием

м. Харків, метро Академіка Павлова,

вул. Василя Стуса, 1а

Emergency

Рентген

Рентген

Що таке рентген? Якщо говорити професійною медичною мовою, рентген – це детальне дослідження внутрішньої структури тіла шляхом просвічування його рентгенівськими променями. Тобто рентгенівські промені проникають крізь тканини організму, не ушкоджуючи їх та формують цифрову картину про стан органів людини.

Що нам показує рентгенографія? На рентген знімках можна побачити різну патологію: запалення, переломи, новоутворення (пухлини), дегенеративно-дистрофічні зміни, деструктивні зміни, аномалії розвитку. Рентгенівські методи застосовуються в обстеженні кісток, м'яких тканин, тощо.

Ця процедура дослідження є першим способом, що допомагає візуалізувати зображення органів та тканин і є методом лікарського дослідження, що сприяє встановленню діагнозу. Після рентгенівського дослідження лікар може поставити точний діагноз.

Колір зображення органів залежить від їхньої щільності. Різна тканина по-різному вловлює рентгенівське проміння. Кістки та м'язи – по-різному відображатимуться, чим щільніша тканина, тим світлішою вона буде на рентгенівському зображенні.

У клініці використовується система високоякісної цифрової рентгенографії, що забезпечує найвищу якість зображень для всіх анатомічних областей та найменше променеве навантаження на пацієнта. Наш рентгенографічний кабінет дозволяє проводити різні види досліджень у найкоротші терміни.